REDDEVILS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REDDEVILS

Manchester United
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Андерсон заплашен с изгонване от Манчестър Юнайтед

Go down 
АвторСъобщение
DNNdrago
Site Admin
Site Admin
DNNdrago


Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Андерсон заплашен с изгонване от Манчестър Юнайтед Empty
ПисанеЗаглавие: Андерсон заплашен с изгонване от Манчестър Юнайтед   Андерсон заплашен с изгонване от Манчестър Юнайтед Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 3:14 pm

Андерсон заплашен с изгонване от Манчестър Юнайтед 1148764113118


Андерсон е бил предупреден от съотборниците си в Манчестър Юнайтед, че може да бъде изгонен от сър Алекс Фъргюсън, ако не престане със среднощните купони, пише Daily Mail. По-опитните футболисти на “червените дяволи” са казали на привлечения за 18 милиона паунда бразилец, че трябва да промени поведението си извън терена, ако не иска да си навлече гнева на шотландския специалист. 19-годишният бивш полузащитник на Порто показа, че си е взел поука от съвета на съотборниците си с блестящото представяне при разгромната победа над Уигън с 4:0 през уикенда. Андерсон бе похвален за добрата игра от помощника на Фъргюсън – Карлош Кейрош. “Това повече приличаше на Андерсон, който наблюдавахме с екипа на Порто и аз съм много доволен от него. Знам, че той е много способен и вече започва да се приспособява към отбора и да играе на нивото, което искаме”, заяви Кейрош.
Върнете се в началото Go down
 
Андерсон заплашен с изгонване от Манчестър Юнайтед
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
REDDEVILS :: За любимците ни :: Новини-
Идете на: