REDDEVILS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REDDEVILS

Manchester United
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кристиано Роналдо: Челси няма да спечели нищо този сезон

Go down 
АвторСъобщение
DNNdrago
Site Admin
Site Admin
DNNdrago


Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Кристиано Роналдо: Челси няма да спечели нищо този сезон Empty
ПисанеЗаглавие: Кристиано Роналдо: Челси няма да спечели нищо този сезон   Кристиано Роналдо: Челси няма да спечели нищо този сезон Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 3:12 pm

Звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо обяви в интервю за австрийския вестник Heute, че Челси няма да спечели нищо този сезон. Според португалското крило “сините” от Лондон не са същия отбор без Жозе Моуриньо, който спечели 6 трофея за трите си сезона на “Стамфорд Бридж”. “Челси е напълно различен отбор без Моуриньо. Те все още са много добри, но аз лично смятам, че сезонът няма да е добър за “сините”, заяви 22-годишният Роналдо. Португалският национал добави, че основната цел на “червените дяволи” през настоящия сезон ще бъде спечелване на Шампионската лига. “Манчестър Юнайтед е фаворит в Шампионската лига. Милан, Барселона, Реал (Мадрид) и Интер също имат добри шансове. Ние искаме най-накрая да достигнем до финала. Аз съм изключително амбициозен и искам да спечеля всеки трофей”, отбеляза Роналдо. Той каза още, че най-много желае да стане световен шампион с Португалия. “Най-много искам да спечеля световната титла. Четвъртото място на Мондиала в Германия миналата година не беше провал за Португалия”, каза Роналдо.
Върнете се в началото Go down
 
Кристиано Роналдо: Челси няма да спечели нищо този сезон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
REDDEVILS :: За любимците ни :: Новини-
Идете на: