REDDEVILS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REDDEVILS

Manchester United
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кристиано Роналдо: Кака е най-добрият, но Милан е по-слаб

Go down 
АвторСъобщение
DNNdrago
Site Admin
Site Admin
DNNdrago


Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Кристиано Роналдо: Кака е най-добрият, но Милан е по-слаб Empty
ПисанеЗаглавие: Кристиано Роналдо: Кака е най-добрият, но Милан е по-слаб   Кристиано Роналдо: Кака е най-добрият, но Милан е по-слаб Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 11:13 pm

Асът на Манчестър Юнайтед - Кристиано Роналдо, изрази мнение, че Кака е най-добрият футболист на планетата към днешна дата.

Той обаче поясни, че въпреки наличието в своите редици на бразилеца, Милан е по-слаб от Манчестър Юнайтед.

"Най-добрият играч в света? В момента е Кака. Въпреки това Милан е по-слаб от Манчестър Юнайтед", смята Роналдо.

"Мисля, че ние сме основните фаворити да спечелим Шампионската лига. След нас поставям миланските и испанските отбори", допълва португалецът.

Кристиано призна, че големият му идол във футбола е легендарната "седмица" на "червените дяволи" Ерик Кантона.

"Нося фланелката с №7 в Юнайтед - същата като моя идол Кантона. Това за мен е чест", казва Роналдо.

Бившият играч на Спортинг Лисабон взе отношение около основния съперник в предишните години, а и през настоящия сезон за титлата Челси.

Ибериецът предвижда труден сезон за "сините" от Лондон след раздялата с Жозе Моуриньо.

"Без Моуриньо смятам, че ще бъде труден сезонът за Челси. Нямам представа как ще се оправят без него. Не казвам, че няма да се борят за титлата, но ще излъжа, ако не споделя, че няма да имат големи проблеми през кампанията", коментира Роналдо.

"В момента съм на вълна национален отбор. Ако се класираме, можем да се борим за титлата на Евро 2008 наред с отборите на Италия, Германия, Англия и Франция", завърши играчът на Манчестър Юнайтед.
Върнете се в началото Go down
 
Кристиано Роналдо: Кака е най-добрият, но Милан е по-слаб
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Group D

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
REDDEVILS :: За любимците ни :: Новини-
Идете на: