REDDEVILS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REDDEVILS

Manchester United
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Гигс: Съвсем скоро ще подпиша нов договор с Юнайтед

Go down 
АвторСъобщение
DNNdrago
Site Admin
Site Admin
DNNdrago


Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Гигс: Съвсем скоро ще подпиша нов договор с Юнайтед Empty
ПисанеЗаглавие: Гигс: Съвсем скоро ще подпиша нов договор с Юнайтед   Гигс: Съвсем скоро ще подпиша нов договор с Юнайтед Icon_minitimeПет Сеп 28, 2007 2:24 pm

Гигс: Съвсем скоро ще подпиша нов договор с Юнайтед 1148764110523

Легендарното ляво крило на Манчестър Юнайтед Райън Гигс заяви, че очаква съвсем скоро да подпише нов договор с шампиона на Англия, информира "Би Би Си". 33-годишният Гигс, който вече 17 години носи екипа на тима от “Олд Трафорд”, в момента води преговори за удължаването на контракта си с изпълнителния директор на “червените дяволи” Дейвид Гил. “Проведохме кратък разговор и се надявам скоро всичко да стане факт. Всъщност никога не е имало проблеми около моите договори”, заяви ветеранът. Гигс, който спечели 9 шампионски титли с Юнайтед и е близо до подобряването на рекорда на сър Боби Чарлтън от 745 изиграни мача за клуба, има още една година до изтичането на настоящия си контракт. “Имаме си доверие един на друг, което е изградено с годините, откакто съм тук. Не мисля, че трябва да играя добре само в определени мачове, тъй като при това положение едва ли щеше да ми бъде предложен договор. Ако се справям добре, всичко останало ще дойде от само себе си. Имам договор за още една година, така че трябва да играя добре, за да се справя с допълнителното напрежение. Опитвам се да се наслаждавам на играта си, което се получава най-вече, когато се представям на ниво. Такава е ситуацията при мен през последните няколко години, защото вече съм към края на кариерата си”, отбеляза Гигс.
Изпълнителният директор на “червените дяволи” Дейвид Гил обяви, че ще преговаря за удължаването на договора и на универсалния защитник Уес Браун, който също изтича следващото лято. “Уес е в последната година от договора си и с него ще започнем преговори за удължаването му”, заяви Гил.
Върнете се в началото Go down
 
Гигс: Съвсем скоро ще подпиша нов договор с Юнайтед
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
REDDEVILS :: За любимците ни :: Новини-
Идете на: