REDDEVILS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REDDEVILS

Manchester United
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Луи Саа: Ще докажа на критиците си, че грешат

Go down 
АвторСъобщение
DNNdrago
Site Admin
Site Admin
DNNdrago


Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Луи Саа: Ще докажа на критиците си, че грешат Empty
ПисанеЗаглавие: Луи Саа: Ще докажа на критиците си, че грешат   Луи Саа: Ще докажа на критиците си, че грешат Icon_minitimeПет Сеп 28, 2007 2:19 pm

Луи Саа: Ще докажа на критиците си, че грешат 1148764110550

Нападателят на Манчестър Юнайтед Луи Саа заяви, че е амбициран да докаже на критиците си, че грешат, след като спечели поредната си битка с постоянните контузии, които го измъчват, информира официалният сайт на клуба. 29-годишният французин пропусна последните няколко седмици от миналия сезон заради проблеми с коляното. Саа се подложи на операция през лятото, заради която не можеше да играе до началото на този месец, когато направи впечатляващо завръщане, отбелязвайки победния гол срещу Съндърланд. След това той се разписа и при победата над Челси с 2:0 на “Олд Трафорд” миналия уикенд. “Всеки, който твърди, че не искам да играя докато не съм на 100% готов, е лъжец. Никога не съм отказвал да играя за отбора, а миналия сезон чух мнения, че не съм изцяло отдаден на Юнайтед. Хората, които ме критикуват не знаят, че преди три години играех мачове, въпреки че не можех да сгъна крака си на повече от 90 градуса. Сега се чувствам близо до оптималната форма, в която се намирах миналия сезон. Не съм много далеч от това и колкото повече минути прекарвам на терена, толкова по-добре ще играя. Възнамерявам тази година да остана здрав и да покажа на хората истинския Луи Саа”, заяви нападателят на шампиона на Англия.
Върнете се в началото Go down
 
Луи Саа: Ще докажа на критиците си, че грешат
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
REDDEVILS :: За любимците ни :: Новини-
Идете на: