DNNdrago

Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Ман Юнайтед - Челси Empty
ПисанеЗаглавие: Ман Юнайтед - Челси   Ман Юнайтед - Челси Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 7:10 pm

Ман Юнайтед - Челси 571974_orig

ЮНАЙТЕД ВЗЕ СВОЕТО СРЕЩУ ЧЕЛСИ
Английският шампион Манчестър Юнайтед победи Челси в последния мач на седмия кръг от Висшата лига с 1:0.

Попаденията за „червените дяволи” бяха дело на Карлос Тевес в 45-та минута и Луис Саха в 90-та.

Още през първото полувреме „сините” останаха с човек по-малко, след като в 33-та минута за директен червен картон играта трябваше да напусне Микел Оби, след като фаулира много грубо Патрис Евра.

В 45-та минута Тевес даде преднината за своя отбор. Той засече с глава центриране на Райън Гигс и така отбеляза първото си попадение с екипа на „червените дяволи”.

В самия край на срещата – в 90-та минута, Тал Бен-Хайм спъна Луис Саха в наказателното поле и съдията отсъди дузпа в полза на домакините. Потърпевшият се нагърби с изпълнението на 11-метровия удар и не сбърка за 2:0.

Роналдо и Рууни на няколко пъти имаха възможности да направят резултата в полза на Юнайтед още по-убедителен, но не успяха да се възползват от тях.

Като титуляр за тима от „Стамфорд Бридж” започна Андрий Шевченко, но той не успя да помогне на своите съотборници, чийто нов треньор Авраам Грант дебютира в първата си среща начело на Челси със загуба.

Ман Юнайтед - Челси 0000022224-article

Последната промяна е направена от на Нед Сеп 23, 2007 8:02 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
kaspian
Aдминистратор
kaspian

Брой мнения : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Ман Юнайтед - Челси   Ман Юнайтед - Челси Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 7:12 pm

Съдията малко странен ама важна е победата няма значение как е печелена Very Happy Laughing
DNNdrago
Site Admin
Site Admin
DNNdrago

Аз въобще не съм доволен от съдията ... за червения картон, а и за дуспата ... така лондончани ще имат за какво да се оправдават... но пък к'во да се прави... садията така свири, нито сме му поръчвали, нито нищо...
Този мач Карлито Тевез си намери мястото .. а то не е централен нападател , а зад централния нападател ... дори днес играеше и като плеймейкър ... Карик изигра също страшен мач ... първото полувреме беше по-доброто ни ...толкова мощ от страна на Юнайтед от началото на сезона не бях виждал ...