REDDEVILS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REDDEVILS

Manchester United
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Моуриньо няма да гледа Ман Юнайтед – Челси

Go down 
АвторСъобщение
DNNdrago
Site Admin
Site Admin
DNNdrago


Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Моуриньо няма да гледа Ман Юнайтед – Челси Empty
ПисанеЗаглавие: Моуриньо няма да гледа Ман Юнайтед – Челси   Моуриньо няма да гледа Ман Юнайтед – Челси Icon_minitimeСъб Сеп 22, 2007 11:34 pm

Бившият мениджър на Челси Жозе Моуриньо няма да гледа гостуването на лондончани на Манчестър Юнайтед в неделя. Това е голямото дерби на Висшата лига, като освен това двубоят ще бъде дебют за неговия наследник Аврам Грант.

“Със сигурност няма да гледам мача. Челси е затворена страница за мен” заяви той пред вестник “Сън”. Както и клуба той също заяви, че се е разделил със сините по взаимно съгласие, а не е бил уволнен.

“Ако Челси искаше да ме изгони, можеше да го направи по всяко време. Може би намерихме най-доброто решение и за двете страни в този момент”. Той обаче обеща, че един ден отново ще се върне и ще работи в Англия.

“Обичам английския футбол и със сигурност ще се върна и ще работя тук. Това обаче ще бъде на по-късен етап в кариерата ми, а не веднага, след като съм приключил с Челси. Ще ми липсват мачовете и дори феновете на другите отбори, които често ме обиждаха, но пък това е част от играта. Зная, че имам място в историята на Челси и феновете ще ме обичат, както и аз тях” каза още той без да разкрива какво точно ще прави в бъдеще.
Върнете се в началото Go down
 
Моуриньо няма да гледа Ман Юнайтед – Челси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
REDDEVILS :: За любимците ни :: Новини-
Идете на: