REDDEVILS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REDDEVILS

Manchester United
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Видич: Първият ми гол за сезона дойде в най-точния момент

Go down 
АвторСъобщение
DNNdrago
Site Admin
Site Admin
DNNdrago


Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Видич: Първият ми гол за сезона дойде в най-точния момент Empty
ПисанеЗаглавие: Видич: Първият ми гол за сезона дойде в най-точния момент   Видич: Първият ми гол за сезона дойде в най-точния момент Icon_minitimeНед Сеп 16, 2007 11:18 am

Сръбският бранител на Манчестър Юнайтед Неманя Видич изрази задоволство, след като донесе победата на "червените дяволи" при тежкото гостуване на Евертън вчера. Видич успя да вкара своя първи гол за сезона в края на мача, с което спечели трите точки за състава на сър Алекс Фъргюсън.

"През този сезон вече имах няколко отлични положения в другите срещи, но ги пропилях. Попадението срещу Евертън дойде в най-подходящия момент, защото тези три точки са важни като се има в предвид издънките на някои от конкурентите в този кръг. Мачът бе труден, като искам да похваля всички мой колеги в отбрана, с които свършихме доста работа. Винаги след мач с националния тим е трудно да се завърнеш към клубния футбол, а ето че ние го направихме с победа на негостоприемен стадион", коментира пред клубната телевизия на Манчестър Юнайтед Видич.
Видич: Първият ми гол за сезона дойде в най-точния момент 00065491
Върнете се в началото Go down
 
Видич: Първият ми гол за сезона дойде в най-точния момент
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
REDDEVILS :: За любимците ни :: Новини-
Идете на: