DNNdrago

Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Ман Юнайтед излъга Евертън на "Гудисън парк" Empty
ПисанеЗаглавие: Ман Юнайтед излъга Евертън на "Гудисън парк"   Ман Юнайтед излъга Евертън на "Гудисън парк" Icon_minitimeСъб Сеп 15, 2007 4:17 pm

Отборът на Манчестър Юнайтед победи с 1:0 като гост тима на Евертън в мач от 6-тия кръг на Премиършип и записа първи успех като гост през този сезон. Едиснтвеното попадение бе дело на Неманя Видич, който засече центриране от корнер на влезлия като резерва Луиш Нани.

Като цяло мачът не бе изпъстрен с много голови положения и битката се водеше предимно в в средата на терена. Единствените по-сериозни опасности пред двете врати дойдоха след далечни удари, като пропуски направиха Патрис Евра и Кристияно Роналдо за гостите и Микел Артета за домакините. През първото полувреме тежка контузия получи защитникът Микел Силвестър и се наложи да бъде заменен принудително от Луиш Нани. Най-сериозният пропуск в мача преди попадението направи Пол Сколс, който бе изведен на чиста позиция от Карлос Тевес, но ударът му мина над градата. В 83-тата минута потругалецът Нани центрира от корнер към близката греда, където Неманя видич се оказа най-съобразителен и след удар с глава откри резултата. Това се оказа и единственото попадение в мача. По този начин Манчестър Юнайтед излезе временно начело на класирането на Премиършип с актив от 11 точки. "Карамелите" пък, остават с 1 по-малко и за момента заемат 4-то място.