REDDEVILS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REDDEVILS

Manchester United
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Алекс Фъргюсън: Саха бе нашият вдъхновител

Go down 
АвторСъобщение
DNNdrago
Site Admin
Site Admin
DNNdrago


Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Алекс Фъргюсън: Саха бе нашият вдъхновител Empty
ПисанеЗаглавие: Алекс Фъргюсън: Саха бе нашият вдъхновител   Алекс Фъргюсън: Саха бе нашият вдъхновител Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 8:01 pm

След трудната победа с 1:0 над Съндърланд мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън не пропусна да похвали голмайстора Луис Саха. Французинът не бе играл повече от три месеца, но появата си през второто полувреме раздвижи играта на „червените дяволи” и отбеляза единсвения гол в 71-ата минута. „Без съмнение Саха е с основна заслуга за трите точки. Великолепното му включване вдъхна увереност и на останалите, а попадението му показа, че не е загубил и капчица от головия си нюх”, заяви Фъргюсън пред „BBC”.


Неговият колега и бивш възпитаник Рой Кийн също намери на кого да благодари. Ирландецът остана впечатлен от топлото посрещане на „Олд Трафорд”. „Феновете на Юнайтед се отнесоха чудесно към мен. Разбира се, аз исках да зарадваме тези на Съндърланд, но не успяхме. Въпреки загубата съм доволен от представянето на отбора. Време е обаче да започнем да трупаме точки”, сподели Кийн.
Върнете се в началото Go down
 
Алекс Фъргюсън: Саха бе нашият вдъхновител
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
REDDEVILS :: За любимците ни :: Новини-
Идете на: