REDDEVILS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REDDEVILS

Manchester United
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Рой Кийн: Щастлив съм, че се завръщам на “Олд Трафорд”

Go down 
АвторСъобщение
DNNdrago
Site Admin
Site Admin
DNNdrago


Брой мнения : 258
Registration date : 19.08.2007

Рой Кийн: Щастлив съм, че се завръщам на “Олд Трафорд” Empty
ПисанеЗаглавие: Рой Кийн: Щастлив съм, че се завръщам на “Олд Трафорд”   Рой Кийн: Щастлив съм, че се завръщам на “Олд Трафорд” Icon_minitimeПет Авг 31, 2007 3:57 pm

Мениджърът на Съндърланд Рой Кийн заяви, че завръщането му на “Олд Трафорд” ще бъде като всеки друг мач, информира сайтът на Манчестър Юнайтед. “Черните котки” гостуват на Манчестър Юнайтед в събота в мач от поредния кръг на Висшата лига на Англия. Очаква се феновете да посрещнат Кийн като истински герой, тъй като той е една от легендите на клуба. Ирландецът, обаче, отхвърли подобна възможност. “Не очаквам да бъда посрещнат с целувки и рози. Алекс Фъргюсън иска да ме победи и да запише 3-те точки в актива на Юнайтед. Никой няма да ми постеле червено килимче. Щастлив съм, че се завръщам на “Олд Трафорд”. Радвам се, че футболистите ми ще имат възможността да играят на велик стадион срещу велик отбор. Ще се представим в тази среща на нивото, което показваме досега”, заяви Кийн.
Върнете се в началото Go down
 
Рой Кийн: Щастлив съм, че се завръщам на “Олд Трафорд”
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
REDDEVILS :: За любимците ни :: Новини-
Идете на: